Wegens het coronavirus en de maatregelen daar omtrent werd de voetbalcompetitie 2019-2020 noodgedwongen definitief stilgelegd. Lange tijd was er dus geen voetbal, maar binnenkort kunnen we aan een nieuw seizoen beginnen. In bijlage vind je alle informatie over de start van het nieuwe seizoen voor onze jeugdploegen. Informatie over het lidgeld, de start van de trainingen in de maand augustus en nog tal van nuttige weetjes. Tevens ook de gedragscodes voor spelers, ouders, trainers en bestuur, zodat iedereen goed voorbereid aan het seizoen kan beginnen.
Ondertussen is het nieuwe kunstgrasveld aangelegd en kan er vanaf de start van de jeugdtrainingen gebruik van gemaakt worden. Dit kunstgras kon er komen door een cofinanciering tussen KFC Lint en het Lintse gemeentebestuur. De komende 2 weken wordt de omheining nog geplaats, alsook de doelen, dug-outs, hoekvlaggen en de ballenvangers achter de doelen. Ook de terreinverlichting werd in een nieuw kleedje gestoken en werden alle lampen veranderd in LED-verlichting. Onze club staat dus te popelen om er terug aan te beginnen.